29.03.2023

Luksuslik glampingtelk aitab lahendada majutusmure

Oled korraldamas mitmepäevast suvefestivali keset metsikut loodust, organiseerimas suguvõsa kokkutulekut armsaks saanud lapsepõlvemaal või võõrustad külalisi oma puhketalus aga kalleid külalisi pole kuskile magama panna?

Muidugi võid paluda külalisel kaasa võtta telgi, aga mitte igaüht ei vaimusta olukord, kus autosse peab ära mahutama lisaks telgile ka madratsid, matid, magamiskotid ja muu vajalik, et öö kõval ja ebamugaval asemel viseldes kuidagi üle elada. Hoidku selle eest, kui peaks veel vihma tibutama hakkama või lausa kallama! Paljudele inimestele toob juba ainuüksi mõte sellisest ebamugavast olukorrast kananaha ihule.

Aga muretsemiseks pole mingit põhjust! Looduses saab ööbida ka luksuslikult, ärgates hommikul täiesti väljapuhanuna, kallaku väljas vihma, sadagu rahet või lõõmaku päike!

Mis glämpingtelgis ööbimise nii mugavaks teeb?

  1. Ruumikas, avar ja kõrge laega telk. Pigem on tegemist toa kui telgiga. Glampingtelgis on võimalik mugavalt ringi liikuda, ei pea küürutama ega kummargil käima.
  2. Hotelli-väärilised voodid. Glampingtelk on sisustatud Wendre kvaliteetsete vooditega, mida kasutavad ka hotellid. Parajalt pehme ja mõnusalt ruumi laiutamiseks.
  3. Tekid, padjad, pleedid, voodipesu. Magamiskogemus on esmaklassiline – magad õhuliste ja pehmete linade vahel ja kui soovid, haarad peale veel mõnusa pleedi.
  4. Romantiline ja meeleolu loov valgustus. Päevasel ajal on heledast kangast glämpingtelgis loomulik ja naturaalne valgus, oliivivärvi telgis tumedam (hommikused eredad valguskiired lasevad tumendatud kangaga telgis natuke kauem und nautida). Õhtusel ajal valgustavad telki romantilised tulukesed, mis muudavad telkimiskogemuse täiesti ainulaadseks ja omanäoliseks.
  5. Elektri olemasolu. Enamasti on glämpingtelgis olemas ka elektripistikud, et nutiseadmeid ning muud vajalikku laadida.
  6. Hubane. Glampingtelgis on öökapike ning põrandavaibad, nii et saad oma hubases pesas vabalt paljajalu käia ning lapsed saavad põrandal mugavalt mängida.
  7. Ilmastikukindel. Sibley 500, Sibley 500 Olive ja Sibley 700 glämpingtelgid on tõeliselt vastupidavad erinevatele ilmastikukatsumustele ning neid saab kasutada aastaringselt. Uudne tehnoloogia muudab telgikanga vetthülgavaks ning hoolikalt läbi mõeldud võrgust vaheseinte lahendused muudavad putukate sattumise telki vähetõenäoliseks.
  8. Paigaldustiim toob telgid kohale, paneb püsti, sisustab kõige vajalikuga ning hiljem pakib kokku ja viib ära. Nii jääb sinu külalise osaks nautida täiel määral ägedat sündmust, mille pärast kohale sai tuldud ning lisaks saada elamus glamuursest ja täiesti teistsugusest telkimiskogemusest.

Kõlab uhkelt? Aga proovige järgi!

Glamping telk Sibley 500