Brella King 360

Miks eelistada telki peo toimumise kohana?

  • Täiesti ainulaadse ja kordumatu ruumi loomise võimalus – lase vaid oma fantaasial lennata! Millist peopaika oled oma vaimusilmas ette kujutanud? See saabki reaalsuseks!
  • Privaatse peopaiga asukoha valik on piiramatu – võid korraldada oma sündmuse kus iganes soovid – mererannas, armsaks saanud maakodus või asustamata saarel.
  • Purjeriidest telgi valgusküllane ja õhuline atmosfäär loob Sinu sündmusele ainulaadse ja kordumatu õhustiku. Õhtuhämaruses on telk kaunistatud valgustite ja romantiliste tulukestega.

Elegantne telk sulandub ideaalselt loodusesse. Soovi korral on võimalik telgi alla paigaldada spetsiaalne põrand.

14×26m / 364m2 peotelk on valmistatud 2023. aastal.

Peotelk sobib suurepäraselt pulmade, sünnipäevade, kokkutulekute, konverentside, seminaride, koolituste ja suvepäevade läbiviimiseks.

Luksluslik purjekangast peotelk mahutab kuni 250 külalist, olenevalt laudade, toolide, lava, tantsu-, toitlustus- ja tegevusala paigutusest.

Elevandiluu värvi telk on valmistatud 100% veekindlast materjalist, tihendatud õmblustega ning vastupidav erinevatele ilmastikutingimustele. Vajadusel saab telgile paigaldada läbipaistvad külgseinad, mis kaitsevad tugeva tuule ja vihma eest ning hoiavad sooja. Kõrge lagi annab telgile avarust ning muudab telgi dekoreerimise võimalused lõpututeks.

Peotelgi rendihind: 3000€+km
Hinna sisse kuulub: katus, seinad, tugipostid, lipud.
Hinna sisse ei kuulu: paigaldus, põrand.

Saada hinnapäring: